krótka notka

Chciałam Was poinformować, że wszystkie komentarze jakie uznam za chamskie, głupie, bezsensowne i bez wartości mertorycznej będę usuwać.

Pozdrawiam

Marta

Reklamy

5 myśli w temacie “krótka notka

  • Nie ingeruję w wolność wypowiedzi tylko usuwam spam i komentarze, które mnie obrażają w chamski sposób. Każdy może się wypowiedzieć ale musi zachowywać się kulturalnie.

   • Prawda jest taka, że pojęcie o kosmetykach lub raczej ich prawdziwej produkcji masz nikłe, jedynie to co wyczytujesz na różnych forach internetowych. Nie chce byś mnie zrozumiała źle, ale naprawdę Twoja cera pokazuje, że to co „tworzysz” Tobie nie służy w żaden sposób i pogarsza stan twojej skóry. To wygląda źle i Ty wyglądasz źle i nie chodzi tu o obrażanie Ciebie ale pomyśl dlaczego różne firmy zajmujące się kosmetykami używają do ich prezentacji piękne zadbane kobiety z raczej nienaganną cerą.

    • Witaj:)
     Widzę, że nieźle Tobą zmanipulowali właściciele koncernów:)
     „Prawdziwa produkcja kosmetyków” jest oczywiście bardziej skomplikowana i nie mam o niej zielonego pojęcia. Ja swoje kosmetyki robię w prostszy sposób i w domowych warunkach, to co potrzebuję wiedzieć dowiedziałam się na stronie dystrybutora półproduktów czyli zrobsobiekrem.pl. Wypowiedzi osób, które niewiele wiedzą wolę sama weryfikować i traktować z przymrużeniem oka.
     Szkoda, że wypowiadasz się, kiedy nie znasz wcześniejszego stanu mojej cery – miałam czerwone placki na czole i policzkach, a te większe pryszcze pojawiają mi się od kilkunastu lat, od czasów dojrzewania. Stan cery nie pogorszył mi się znacznie. To co widać w okolicach brody to w większości blizny i przebarwienia a nie „czynne” wypryski czy ropniaki a to co mam na czole podejrzewam, że utrzymuje się z powodu używania nieregularnie mytych pędzli do podkładu mineralnego (to jedyne co się pogorszyło).
     Sądzę, że firmy produkujące kosmetyki zatrudniają piękne kobiety z nienaganną cerą (plus Photoshop), ponieważ wtedy konsumentki wierzą, że ich cera też tak będzie wyglądać. Te zatrudniane piękne kobiety nie stosują tych kosmetyków. Mi ta wiedza wystarczy aby nie kupować produktów reklamowanych przez takie idealne kobiety.
     A, jeszcze jedno – kobiet z idealną cerą jest mało a reszta popada w kompleksy patrząc na reklamy poprawiane w programach graficznych.
     Pozdrawiam serdecznie:)
     Marta

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s